نمونه های بازسازی و دکوراسیون داخلی منزل
نمونه های بازسازی و دکوراسیون داخلی منزل

نمونه های بازسازی و دکوراسیون داخلی منزل

طراحی ویلا ی فوق توسط دو معمار مکزیکی انجام شده است این طراحان کار بازسازی منزل فوق و طراحی دکوراسیون داخلی آن را بر عهده داشته اند ، این ویلا روی زمین شیبدار و سنگی ساخته شده و از سه بخش اصلی تشکیل شده. بخش اول، پارکینگ و راه سنگی ای است که توسط گیاهان سرسبز محاصره شده و به ورودی خانه منتهی می شود.

طراحی فضای سبز ویلا

بخش دوم، ساختمان اصلی است که شامل یک سالن نشیمن و یک سالن غذاخوری می شود. در طبقه پایین، دو اتاق خواب قرار دارد که به بالکن باز می شوند. تنها اتاق این طبقه که از دید پنهان است، اتاق تلویزیون است.

صراحی بالکن و فضای سبز

تعدادی پله، ساختمان اصلی را به بخش سوم خانه متصل می کنند: یک تراس چوبی که کل عرض دیوار سنگی را گرفته.

طراحی نما ویلا

این تراس چوبی، محل استراحت و آفتاب گرفتن است. استخری منحنی دارد که رو به چشم اندازهای زیبای اطرافش قرار گرفته. در انتهای بالکن هم یک آشپزخانه و غذاخوریِ بیرونی ساخته شده.

طراحی ویلا

ساختمان پشت استخر، شامل یک نشیمن و غذاخوری می شود. دکوراسیون داخلی این نشیمن می توان به پنجره های تمام قد و کاناپه ای با یک کمد چوبی در پشت اشاره کرد.

طراحی سالن نشیمن ویلا

در کنار سالن نشیمن، دو اتاق خواب قرار دارد که به نوعی پشت کرکره های چوبی بالکن مخفی شده اند.

کرکره مدرن

پس از بازسازی منزل اتاق خواب اصلی، بالای این دو اتاق خواب و باقی سالن های طبقه پایین قرار گرفتند . تختخواب، دفترِ کار، و نشیمن خصوصی این اتاق، همگی روی سکوی چوبی مرتفعی قرار دارند تا هیچ نقطه ای از اتاق، از مناظر زیبای محوطه بیرون بی نصیب نماند.

اتاق خواب

پارتشین های شیشه ای تمام قد، بخش روشویی و دوشِ حمام را از هم جدا می کنند. پنجره های باریک و عمودی، این اتاق را از چشم انداز بیرون خانه بی نصیب نمی گذارند.

پارتیشن های شیشه ای

در طراحی ویلا اتاق خواب اصلی، به بالکن روباز و بزرگی که روی پشت بام ساخته شده باز می شود. این بالکن برای صرف غذا در هوای آزاد استفاده می شود. نرده های شیشه ای، به مهمانان اجازه می دهد هنگام صرف غذا، از طبیعت سرسبز اطراف خانه لذت ببرند.

طراحی بالکن

بازسازی منزل در دل کوهپایه های آفریقا

هر خانه ای در این دنیا برای سکونت ساخته می شود، اما بعضی از آن ها هدف دیگری را هم دنبال می کنند. به طور مثال برخی افراد از خانه خود به عنوان دفترِ کار یا اداره استفاده می کنند، برخی دیگر فقط به دنبال برگزاری مهمانی و دورهمی هستند. درست شنیدید! هر خانه ای می تواند محل برگزاری جشن و مهمانی باشد، حتی خانه شما.
خانه ای که امروز با آن آشنا می شوید در کوهپایه های یکی از شهرهای آفریقای جنوبی ساخته شده. هدف کلی پس از بازسازی منزل فوق خصوصا دکوراسیون داخلی منزل ، ایجاد فضایی برای برگزاری مراسم و جشن های مختلف بوده. دوست دارید این خانه را ببینید؟ خانه ای مدرن و دوطبقه، با طراحی دکوراسیون داخلی بسیار شیک و زیبا که برای خوشایند مهمانان صاحبخانه طراحی شده. کافیست به پایین صفحه بروید.
داخل سالن پذیرایی، یک شومینه دوطرفه قرار دارد و بالایِ آن، یک تابلوی نقاشی رنگی نصب شده که بیش از هر وسیله دیگری جلب توجه می کند. البته این تابلو به نوعی مکمل بقیه وسایل رنگیِ داخل خانه است.

دکوراسیون داخلی منزل

سالن غذاخوری، دقیقا روبروی این شومینه قرار گرفته. این سالن با یک میز بلند چوبی با پایه های مشکی و صندلی های مشابه دکور شده. پشت این میز، یک پیشخوان مخصوص نوشیدنی با صندلی های پایه بلند قرار دارد.

سالن غذا خوری

درست در کنار میز غذاخوری، آشپزخانه را می بینیم. ترکیب چوب و رنگ مشکی، در این فضا هم تکرار شده. کانترها مشکی، کابینت ها چوبی و مشکی، و جزیره هم به رنگ مشکی انتخاب شده.

طراحی آشپزخانه

بالای پله ها، یک پاگرد عریض وجود دارد که به سالن پذیرایی و حیاط پشتی اشراف دارد.

سقف مرتفع در معماری

به محض ورود به ساختمان، با سقف مرتفع و پنجره های تمام قدی روبرو می شوید که دور تا دور سالن را احاطه کرده و یک فضای کاملا دلباز و تاثیرگذار به وجود آورده اند.

طراحی پله

پلکانی که طبقه اول و دوم را به هم وصل می کند هم از ترکیب چوب و فلز مشکی ساخته شده. ولی نرده های این پلکان شیشه ای هستند و به همین دلیل محوطه حیاط پشتی، از داخل خانه دیده می شود.

پله

سالن نشیمن، به یک تراس بیرونی منتهی می شود. این محوطه شامل استخر، تخت های راحتی و میز نوشیدنی می شود.

دکوراسیون منزل

از آنجا که دکوراسیون داخلی منزل به گونه ای است که برای برگزاری مهمانی و دورهمی ساخته شده، یکی از اتاق هایش تبدیل به انبار نوشیدنی شده. این انبار، تعدادی قفسه و کشوی چوبی دارد که کلکسیون ارزشمند صاحبخانه را به معرض نمایش می گذارد.

طراحی اتاق خواب

اتاق خواب اصلی، یک سکوی مرتفع دارد که محل قرار دادن تختخواب است. کاناپه طوسی و زیبایی که پایین سکو قرار گرفته، اتاق را دنج تر و خودمانی تر کرده.

دکوراسیون داخلی منزل

حمام اصلی، یک روشویی چوبی و معلق و طویل با دو سینک مجزا و تعدادی کمد دارد. پنجره های بزرگ این حمام، منظره اقیانوس روبروی خانه را به نمایش می گذارند.

اتاق خواب

زیرِ اتاق خواب اصلی، یک اتاق خواب دیگر در طبقه پایین ساخته شده. اما این اتاق به روی یک باغچه کوچک و خصوصی باز می شود.

حصار چوبی

تصویر بعدی، نمای نزدیک تری از خانه را به ما نشان می دهد. در این عکس می توانیم حصارهای چوبی و بالکنی که نرده های شیشه ای دارد را ببینیم.

طراحی نرده و نما

کنار اتاق خواب اصلی، یک دفترِ کار دونفره وجود دارد. هردوی این اتاق ها، دیوارهای کشویی بزرگی دارند که از شیشه ساخته شده. و هردو به یک روف گاردن زیبا و خودمانی راه دارند که با چند صندلی دکور شده.

طراحی نما ویلا

از آشپزخانه که به بیرون نگاه کنیم، یک باغچه کوچک و خانگی با یک حوض زیبا می بینیم.

دکوراسیون داخلی

مجسمه هایی که داخل حوض نصب شده اند واقعا جالب و حیرت انگیزند. با دیدن آن ها یاد کدام فیلم می افتید؟

طراحی حیاط منزل

می دانم که شما هم مثل ما عاشق این خانه شده اید! از طراحی دکوراسیون داخلی بی عیب و نقصش که بگذریم، شخصا از تابلوها و آثار هنری روی دیوارها واقعا لذت بردم. این پرتره های رنگی و خارق العاده، به قدری زیبا هستند که دوست دارم یکی مثل آن ها بسازم. چنین خانه هایی نه فقط از نظر طراحی، بلکه از لحاظ کاربرد هم بی نظیر هستند. این خانه تمام ابزار و امکانات مورد نیاز برای برگزاری یک مهمانی را دارد. از تراس و استخر گرفته تا روف گاردن و باغچه. برای مشاهده نمونه های بیشتر می توانید به سایت آرین پاراکس مراجعه نمایید.

کانال تلگرام

اخبار مرتبط
کمک ۱۴ میلیاردتومانی انجمن خیرین مسکن‌ساز به آسیب‌دیدگان سیل۹۸
آیا رخداد زلزله‌های تهران و اطراف آن به فصول سرد و گرم وابستگی دارد؟
تقویت جایگاه ایران در ترانزیت منطقه‌ای با افتتاح راه‌آهن خواف-هرات/ اتصال ریلی چابهار – سرخس رخدادی مهم در توسعه چندجانبه کشور/ گشایش در اتصال ریلی ایران به مدیترانه
رایزنی برای بازگشت هواپیما‌های خارجی به آسمان ایران/ امکان انتقاد و طرح شکایت از ایرلاین‌ها از طریق سایت سازمان هواپیمایی کشوری/  میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی به بالای ۹۰ درصد رسیده است
حدود ۱۰کیلومتر از باند دوم محور بجنورد اسفراین به مناقصه رفت
ببینید| بازدیدهای مستمر کارشناسان مدیریت راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای شهرستان چابهار از شرکت های مسافربری و حمل کالا
۳۵۰۰ واحد مسکونی ویژه خانوارهای دومعلول شهری در حال احداث/موافقت اولیه با افزایش تسهیلات تا ۱۴۰ میلیون تومان/بهر‌ه‌برداری از واحدهای مسکن شهری معلولان در خرداد ۱۴۰۰
نکته‌ای مغفول در کانون ارزیابی و توسعه شایستگی‌‌های مدیران
۶۵۰۰ واحد مسکونی خانوارهای دومعلول خرداد ۱۴۰۰ تکمیل و تحویل می‌شود/ افزایش تسهیلات مسکن دومعلولان به ۱۳۵ میلیون تومان
بشنوید| /ترافیک سنگین در محورهای قزوین-کرج-تهران/بارش برف و باران در محورهای هراز، فیروزکوه
افزایش ۱.۳ درصدی تردد در محورهای برون‌شهری
بشنوید| بارش باران در تهران و ۱۶ استان کشور/بارش برف در ارتفاعات زاگرس و البرز/ خلیج‌فارس و دریای‌خزر تا یکشنبه مواج است
وزش باد نسبتاً شدید همراه با افزایش ارتفاع امواج در مناطقی از خلیج فارس
برگزاری نشست مشترک کمیته حمل‌ونقل و قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا/ بررسی روند اجرای دستورالعمل‌های ابلاغی ستاد ملی مبارزه با کرونا در حوزه حمل‌ونقل عمومی
قدردانی فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا از تلاش‌های دست‌اندرکاران حمل‌و‌نقل مسافری/ اعمال دستورالعمل‌ها، متناسب با تغییر شرایط بیماری
فیلم| توضیحات مدیرعامل شرکت عمران شهر پردیس درباره پیدا شدن شاکی خصوصی با ادعای مالکیت بر زمین های طرح اقدام ملی مسکن
وزارت راه و شهرسازی در بین برترین‌‌های نظام آماری کشور/ قدردانی رئیس مرکز آمار از معاونت برنامه‌‌ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی
ثبت رکوردی جدید در بندر استراتژیک ایران/ بارگیری روزانه ۱۵ هزار تن کالای صادراتی در بندر شهید بهشتی چابهار/افزایش ۵ برابری کالاهای صادراتی در بندر شهید بهشتی چابهار
بشنوید| بارش، رگبار و رعدوبرق در نیمه جنوبی کشور/تداوم بارش‌های شدید در ۱۱ استان/شدت بارش‌ها درخوزستان، لرستان و چهارمحال‌و‌بختیاری/ورود سامانه بارشی جدید از شنبه به ایران
بشنوید| ترافیک سنگین در محور تهران-پاکدشت/ترافیک نیمه‌سنگین در محور قزوین-کرج/بارش برف و باران در محورهای چهارمحال و بختیاری
برنامه تکمیل ۳۸۰۰ واحد مسکونی توسط انجمن خیرین مسکن‌ساز تا پایان امسال
تکمیل و تحویل ۳۸۰۰ واحد مسکونی توسط انجمن خیرین مسکن‌ساز تا پایان امسال
واریز وجه اولیه مسکن ملی از سوی ۳۴۰۰۰ متقاضی تحت‌مسئولیت بنیاد مسکن/ آغاز احداث بیش از ۶۵۰۰ واحد مسکن ملی توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
یک هزارو ۱۰۰ دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای سیستان و بلوچستان بازید فنی شدند
بازدید از پروژه‌های عمرانی بنیاد مسکن شهرستان ساری
به زمین نشستن ۴ پرواز بین‌المللی در فرودگاه مهرآباد به‌دلیل نبود دید کافی در فرودگاه امام خمینی(ره)
استفاده حداکثری از ظرفیت شرکت راه‌آهن برای پیشرفت کشور/ شناسایی توانمندی‌های همکاران و علاقه‌مندان برای حل مسائل مهم ریلی
۳ مورد استثنا در الزام موجران به تمدید قراردادهای اجاره واحدهای مسکونی ابلاغ شد
بندر "شهید حقانی" به سامانه استعلام وضعیت ابتلا به کووید-۱۹ متصل شد/ انجام سفر دریایی منوط به منفی‌بودن تست کرونا
انجام عملیات ریزش‌برداری در ۲۳۴ مقطع از محورهای خوزستان توسط راهداران/ محور فرعی غرب جراحی تا اطلاع ثانوی مسدود است
اجرای فاز اول بزرگترین پروژه بازآفرینی غرب کشور با اعتبار ۴۰ میلیارد تومان تا پایان امسال
ظرفیت ترانزیت ۱/۷ میلیون تن کالا از مسیر ریلی خواف-هرات/ دستیابی ترانزیت ریلی ایران به رشد ۲۲۰ درصد
تلاش وزارت راه و شهرسازی برای حفظ "هوای پاک" در کلان‌شهرها/ ترویج وسایل نقلیه  برقی؛ رویکرد جدید کشورهای جهان/ نروژ الگویی موفق در حمل‌ونقل پایدار
جلوگیری از تضییع ۲۰۰ میلیارد تومانی بیت‌المال در شیراز
رفع تصرف ۴۷۰۰۰ مترمربع از اراضی ملی استان اصفهان
احتمال تغییر ساعت و تاخیر در پروازها/ مسافران پیش از حضور در فرودگاه با اطلاعات پرواز تماس بگیرند
بشنوید| تردد روان در محورهای شمالی/ ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه قزوین-کرج
بشنوید| ورود سامانه جدید بارشی از ظهر امروز/ بارش باران، رعد و برق، تگرگ و برف در ۵ استان
آمادگی کامل اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان قم جهت اجرای طرح راهداری زمستانی درسطح راههای استان
‌تفاهم‌نامه بهینه سازی انرژی در ساختمان امضا شد
موافقت شورای اقتصاد با انتشار اوراق مشارکت برای احداث قطار حومه‌ای سه شهر
حمل‌ونقل برون‌شهری ۲۷۰۰ میلیارد تومان وام کرونایی گرفت
خسارات سیل خوزستان بعد از فروکش کردن سیل برآورد می‌شود/تداوم امدادرسانی به سیل‌زدگان اهواز، شوش، باوی، ماهشهر/ضرورت ایجاد شبکه سراسری فاضلاب و به روزکردن شبکه‌های موجود
حدود ۷۹ هزار مترمربع از اراضی ملی کاشان رفع تصرف شد
ببینید|نشست مجازی کمیته پیگیری نوزدهمین کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی بین ایران و بلغارستان
کاهش ۳۸ درصدی تردد در جاده‌های استان همدان