نمونه های بازسازی و دکوراسیون داخلی منزل
نمونه های بازسازی و دکوراسیون داخلی منزل

نمونه های بازسازی و دکوراسیون داخلی منزل

طراحی ویلا ی فوق توسط دو معمار مکزیکی انجام شده است این طراحان کار بازسازی منزل فوق و طراحی دکوراسیون داخلی آن را بر عهده داشته اند ، این ویلا روی زمین شیبدار و سنگی ساخته شده و از سه بخش اصلی تشکیل شده. بخش اول، پارکینگ و راه سنگی ای است که توسط گیاهان سرسبز محاصره شده و به ورودی خانه منتهی می شود.

طراحی فضای سبز ویلا

بخش دوم، ساختمان اصلی است که شامل یک سالن نشیمن و یک سالن غذاخوری می شود. در طبقه پایین، دو اتاق خواب قرار دارد که به بالکن باز می شوند. تنها اتاق این طبقه که از دید پنهان است، اتاق تلویزیون است.

صراحی بالکن و فضای سبز

تعدادی پله، ساختمان اصلی را به بخش سوم خانه متصل می کنند: یک تراس چوبی که کل عرض دیوار سنگی را گرفته.

طراحی نما ویلا

این تراس چوبی، محل استراحت و آفتاب گرفتن است. استخری منحنی دارد که رو به چشم اندازهای زیبای اطرافش قرار گرفته. در انتهای بالکن هم یک آشپزخانه و غذاخوریِ بیرونی ساخته شده.

طراحی ویلا

ساختمان پشت استخر، شامل یک نشیمن و غذاخوری می شود. دکوراسیون داخلی این نشیمن می توان به پنجره های تمام قد و کاناپه ای با یک کمد چوبی در پشت اشاره کرد.

طراحی سالن نشیمن ویلا

در کنار سالن نشیمن، دو اتاق خواب قرار دارد که به نوعی پشت کرکره های چوبی بالکن مخفی شده اند.

کرکره مدرن

پس از بازسازی منزل اتاق خواب اصلی، بالای این دو اتاق خواب و باقی سالن های طبقه پایین قرار گرفتند . تختخواب، دفترِ کار، و نشیمن خصوصی این اتاق، همگی روی سکوی چوبی مرتفعی قرار دارند تا هیچ نقطه ای از اتاق، از مناظر زیبای محوطه بیرون بی نصیب نماند.

اتاق خواب

پارتشین های شیشه ای تمام قد، بخش روشویی و دوشِ حمام را از هم جدا می کنند. پنجره های باریک و عمودی، این اتاق را از چشم انداز بیرون خانه بی نصیب نمی گذارند.

پارتیشن های شیشه ای

در طراحی ویلا اتاق خواب اصلی، به بالکن روباز و بزرگی که روی پشت بام ساخته شده باز می شود. این بالکن برای صرف غذا در هوای آزاد استفاده می شود. نرده های شیشه ای، به مهمانان اجازه می دهد هنگام صرف غذا، از طبیعت سرسبز اطراف خانه لذت ببرند.

طراحی بالکن

بازسازی منزل در دل کوهپایه های آفریقا

هر خانه ای در این دنیا برای سکونت ساخته می شود، اما بعضی از آن ها هدف دیگری را هم دنبال می کنند. به طور مثال برخی افراد از خانه خود به عنوان دفترِ کار یا اداره استفاده می کنند، برخی دیگر فقط به دنبال برگزاری مهمانی و دورهمی هستند. درست شنیدید! هر خانه ای می تواند محل برگزاری جشن و مهمانی باشد، حتی خانه شما.
خانه ای که امروز با آن آشنا می شوید در کوهپایه های یکی از شهرهای آفریقای جنوبی ساخته شده. هدف کلی پس از بازسازی منزل فوق خصوصا دکوراسیون داخلی منزل ، ایجاد فضایی برای برگزاری مراسم و جشن های مختلف بوده. دوست دارید این خانه را ببینید؟ خانه ای مدرن و دوطبقه، با طراحی دکوراسیون داخلی بسیار شیک و زیبا که برای خوشایند مهمانان صاحبخانه طراحی شده. کافیست به پایین صفحه بروید.
داخل سالن پذیرایی، یک شومینه دوطرفه قرار دارد و بالایِ آن، یک تابلوی نقاشی رنگی نصب شده که بیش از هر وسیله دیگری جلب توجه می کند. البته این تابلو به نوعی مکمل بقیه وسایل رنگیِ داخل خانه است.

دکوراسیون داخلی منزل

سالن غذاخوری، دقیقا روبروی این شومینه قرار گرفته. این سالن با یک میز بلند چوبی با پایه های مشکی و صندلی های مشابه دکور شده. پشت این میز، یک پیشخوان مخصوص نوشیدنی با صندلی های پایه بلند قرار دارد.

سالن غذا خوری

درست در کنار میز غذاخوری، آشپزخانه را می بینیم. ترکیب چوب و رنگ مشکی، در این فضا هم تکرار شده. کانترها مشکی، کابینت ها چوبی و مشکی، و جزیره هم به رنگ مشکی انتخاب شده.

طراحی آشپزخانه

بالای پله ها، یک پاگرد عریض وجود دارد که به سالن پذیرایی و حیاط پشتی اشراف دارد.

سقف مرتفع در معماری

به محض ورود به ساختمان، با سقف مرتفع و پنجره های تمام قدی روبرو می شوید که دور تا دور سالن را احاطه کرده و یک فضای کاملا دلباز و تاثیرگذار به وجود آورده اند.

طراحی پله

پلکانی که طبقه اول و دوم را به هم وصل می کند هم از ترکیب چوب و فلز مشکی ساخته شده. ولی نرده های این پلکان شیشه ای هستند و به همین دلیل محوطه حیاط پشتی، از داخل خانه دیده می شود.

پله

سالن نشیمن، به یک تراس بیرونی منتهی می شود. این محوطه شامل استخر، تخت های راحتی و میز نوشیدنی می شود.

دکوراسیون منزل

از آنجا که دکوراسیون داخلی منزل به گونه ای است که برای برگزاری مهمانی و دورهمی ساخته شده، یکی از اتاق هایش تبدیل به انبار نوشیدنی شده. این انبار، تعدادی قفسه و کشوی چوبی دارد که کلکسیون ارزشمند صاحبخانه را به معرض نمایش می گذارد.

طراحی اتاق خواب

اتاق خواب اصلی، یک سکوی مرتفع دارد که محل قرار دادن تختخواب است. کاناپه طوسی و زیبایی که پایین سکو قرار گرفته، اتاق را دنج تر و خودمانی تر کرده.

دکوراسیون داخلی منزل

حمام اصلی، یک روشویی چوبی و معلق و طویل با دو سینک مجزا و تعدادی کمد دارد. پنجره های بزرگ این حمام، منظره اقیانوس روبروی خانه را به نمایش می گذارند.

اتاق خواب

زیرِ اتاق خواب اصلی، یک اتاق خواب دیگر در طبقه پایین ساخته شده. اما این اتاق به روی یک باغچه کوچک و خصوصی باز می شود.

حصار چوبی

تصویر بعدی، نمای نزدیک تری از خانه را به ما نشان می دهد. در این عکس می توانیم حصارهای چوبی و بالکنی که نرده های شیشه ای دارد را ببینیم.

طراحی نرده و نما

کنار اتاق خواب اصلی، یک دفترِ کار دونفره وجود دارد. هردوی این اتاق ها، دیوارهای کشویی بزرگی دارند که از شیشه ساخته شده. و هردو به یک روف گاردن زیبا و خودمانی راه دارند که با چند صندلی دکور شده.

طراحی نما ویلا

از آشپزخانه که به بیرون نگاه کنیم، یک باغچه کوچک و خانگی با یک حوض زیبا می بینیم.

دکوراسیون داخلی

مجسمه هایی که داخل حوض نصب شده اند واقعا جالب و حیرت انگیزند. با دیدن آن ها یاد کدام فیلم می افتید؟

طراحی حیاط منزل

می دانم که شما هم مثل ما عاشق این خانه شده اید! از طراحی دکوراسیون داخلی بی عیب و نقصش که بگذریم، شخصا از تابلوها و آثار هنری روی دیوارها واقعا لذت بردم. این پرتره های رنگی و خارق العاده، به قدری زیبا هستند که دوست دارم یکی مثل آن ها بسازم. چنین خانه هایی نه فقط از نظر طراحی، بلکه از لحاظ کاربرد هم بی نظیر هستند. این خانه تمام ابزار و امکانات مورد نیاز برای برگزاری یک مهمانی را دارد. از تراس و استخر گرفته تا روف گاردن و باغچه. برای مشاهده نمونه های بیشتر می توانید به سایت آرین پاراکس مراجعه نمایید.

کانال تلگرام

اخبار مرتبط
تسریع در روند اجرای پروژه کنارگذار شهرایوان
احداث بیش از ۶۰۰ کیلومتر آزادراه در دو سال
ویدئو|تشکیل کمیته کارشناسی برای تعیین هزینه هر ساعت _صندلی پرواز
ببینید |نظارت بر مراکز مکانیزه معاینه فنی ناوگان حمل و نقل عمومی بین شهری
لزوم بازتعریف پروژه های بازآفرینی شهری کوی ملاشیه اهواز
محور هراز با تلاش بی وقفه راهداران بازگشایی شد
در ۵ روز آینده نیمه شرقی دریای عمان متلاطم می‌شود/ احتمال رگبار باران و رعد و برق در استان‌های قزوین، البرز، تهران، سمنان و اصفهان
۴ مزیت پسکرانه بنادر و سواحل برای ایجاد و انتقال صنایع آب‌بر/ دولت آینده انتقال صنایع آب‌بر به پسکرانه بنادر را در دستور کار قرار دهد
عملیات احداث ساختمان فرمانداری شهرستان میرجاوه به اتمام رسید
مزایده فروش خانه های سازمانی در اسلامشهر
احداث و تکمیل ۳۳ هزار واحدمسکونی شهری در برنامه سال جاری بنیاد مسکن قرار دارد/پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها ۵۰ درصد است
۶ مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی در خوزستان احداث می شود
ویدئو|پروژه دیوار ساحلی بندر شهید بهشتی چابهار
ببینید|دیدار وزیر راه وشهرسازی با خانواده مرحوم مهندس تابش
لوح یادمان زرین از طرف دولت به همسر علیرضا تابش اهدا شد
انتصاب سرپرست جديد اداره راه و شهرسازی شهرستان تربت حيدريه
تامین مسکن اصحاب هنر و رسانه در اولویت وزارت راه و شهرسازی باشد
فردا؛ بخش باقی مانده آزادراه شرق اصفهان افتتاح می‌شود
بسیاری از اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کرده‌اند / جامانده های این طرح از طریق صندوق هنر وزارت ارشاد اقدام کنند/ به زودی برای خبرنگاران پیامک ارسال و به پروژه ها وصل خواهند شد/ شبکه ثبت نام طرح اقدام ملی در حال بازیابی مجدد
«عزیزالله مهدیان» سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شد
قرارداد افزون بر ۳۰ میلیارد تومان پروژه نگهداری راه های روستایی در چابهار منعقد شد
ضرورت چابک‌سازی و برداشت‌های اشتباه
رویه‌های تهیه طرح‌های جامع شهری به روز و کارآمد می‌شود/بازنگری در روش و نگرش تهیه طرح‌های جامع شهری تصویب شد
ببینید| آماده بهره برداری پل ماشکید شهرستان مهرستان
پل ماشکید شهرستان مهرستان آماده بهره برداری شد
پروازهای فرودگاه مهرآباد به حالت عادی برگشت
بشنوید| ترافیک سنگین در محورهای چالوس و فشم-تهران و آزادراه قزوین-کرج/ بارش باران در برخی محورهای استان مازندران
بهسازی مسير ورودی به سطوح پروازی و سوختگيری در فرودگاه آبادان
بشنوید| ترافیک سنگین در محورهای چالوس و تهران-فشم و آزادراه کرج-قزوین/ بارش باران در برخی محورهای استان مازندران
عدم تحقق اهداف آزاد سازی حمل‌ونقل هوایی/ توسعه و بهسازی ترمینال و اپرون ۱۲ فرودگاه کشور/آغاز تدوين طرح جامع فرودگاه آيت الله جمی آبادان/ افزایش پروازهای هفتگی"هما" به مقصد پاریس
ویدئو|بهره برداری از چند طرح آزادراهی و ریلی در هفت استان همزمان با عید غدیر
تکمیل مسیرهای بین‌المللی ریلی؛ اولویت وزارت راه و شهرسازی/ افتتاح راه‌آهن رشت-انزلی تا قبل از زمستان/ اتمام راه آهن اردبیل-میانه تا پایان ١۴٠٠/ ارتقای حجم شبکه ریلی به ۱۴ هزار کیلومتر در دولت تدبیر و امید
وزش باد شدید همراه با گردوخاک در برخی نقاط کشور/ دمای تهران؛ ۳۵ درجه سانتی‌گراد
پیشرفت ۷۰ درصدی آزادراه منجیل-رودبار/ احداث، تکمیل و بهره‌برداری بیش از ۱۵۰۰ کیلومتر آزادراه و بزرگراه/ آغاز واکسیناسیون متولیان بخش حمل‌ونقل درون و برون‌شهری/ اتمام تونل البرز درمنطقه ۲ آزادراه تهران-شمال
کاهش۱۱/۱ درصدی تردد در محورهای برون‌شهری
بشنوید| تردد روان در محورهای اصلی کشور/ بارش باران در برخی محورهای گیلان و مازندران
برقراری مجدد مسير پروازی نجف از فرودگاه مشهد
بشنوید| تداوم بارش‌ها تا اواسط هفته آینده/ دریای عمان مواج است
افزایش همکاری‌های آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان کرمان با اداره کل راهدای و حمل و نقل جاده‌ای
راه‌اندازی سيستم VOIP در فرودگاه جهرم
ویدئو| تکمیل مثلث گردشگری ریلی یزد-اصفهان - شیراز با افتتاح راه‌آهن یزد - اقلید
اخذ عوارض از آزادراه تهران-شمال صرف محرومیت‌زدایی می‌شود
محموله سنگ‌آهن یزد به ذوب‌آهن فارس از طریق خط‌آهن یزد-اقلید منتقل می‌شود/ پیش بینی حمل ۴میلیون تن در سال اول بهره‌برداری و ۷ میلیون تن بار در افق طرح از این خط‌آهن
افتتاح و بهره‌برداری ازخط دوم ریلی زنجان-قزوین و بافق-زرین‌شهر به طول ۲۸۸ کیلومتر
افتتاح راه‌آهن اقلید-یزد مثلت گردشگری استان‌های یزد-اصفهان و فارس را تکمیل کرد
اتمام تونل البرز درمنطقه ۲ آزادراه تهران-شمال با توان داخل/بهره برداری از پنج پروژه آزادراهی با پیشرفت فیزیکی ۸۵ درصد به طول۳۱۵کیلومتر تا پایان سال